HAKKIMIZDA

              1955  Yılında küçücük bir kasabada marangoz atölyesi olarak zanaatkar baba Süleyman KENAR  tarafından başlayan serüvenimiz ;  mesleki eğitimi sonrası baba mesleğini devam ettirmeye  karar veren oğul Hüsnü’nün mobilya üretim sevdası ile 1996 yılında istanbul’da devam eder. Ancak farklı olmalıydı, fark yaratmalıydı, tüm ürünleri kendi tasarımı olmalıydı ve marka yaratmalıydı. Bu anlayışla  çevre dostu ürünlerden AB kriterlerine uygun ürünleri mağaza mobilya ve dekorasyon üretimi konusunda branşlaştırarak ülkemizin ilk ve tek “GSM BAYİ DEKORASYON” firması olarak farklılığını ortaya koymuştur.

              Kenar ailesine katılan tüm çalışanlarımıza  verdiğimiz  değer ve önem ile başarının ekip mantığından geçtiğine inanan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan  yönetim anlayışımızla kendi tasarımlarımız olan  patentli ürünlerimizi,  yerinde ücretsiz keşif,proje ve montaj desteği sağlamak sureti  ile iki yıl garantili olarak ülkemizde ve 26  ülkede tüketicilerimizin beğenisine sunmuş bulunmaktayız.

            “ TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ”ni  ilke edinen firmamız , mağaza mobilyasında moda belirleyen, fonksiyonel, estetik ve şık tasarımlı ürünlerimizle  ve uygun fiyat politikamızla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışımızı devam ettirerek  dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ
               Kendi alanında tek ve rakipsiz Türk menşeli dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ
               Fonksiyonel, şık ve estetik tasarımlı, en güvenli ve en ekonomik ürünler sunmak, her yerde ve her zaman standart olmak  

      

Copyright © 2013 - kenar.com.tr Tüm Hakları Saklıdır